Eğitimlerimiz

**

İngilizce Eğitimi

**

Resim ve Seramik

**

Drama- Müzik

**

Spor Eğitimi

**

Jimnastik

**

Yüzme

**

Ahşap Oyuncak Atölyesi

**

Robotik Kodlama

**

Akıl / Zeka Oyunları

“Yetenekli Küçük Eller”

AİLE KATILIMI

Okulumuz bünyesinde planlanan “Aile Katılım Etkinlikleri” ile velilerimiz, okulumuza gelerek çeşitli etkinliklere çocukları ile birlikte katılım gösterebilecekler. Çocuklarımızın bulunduğu ortamda onlarla birlikte katılma, aynı zaman diliminde farklı duygu paylaşımlarını yaşama, birlikte yapılan etkinliğin keyfini çıkarma ve en önemlisi ise, en kıymetlisi olan çocuklarının, okula nasıl eğlenerek öğrendiklerini bizzat birlikte yaşayarak deneyimleme imkanı bulacaklardır.

Eğitim dönemi içinde uygulanan, plan dahilinde çocuğun her alanda gelişiminin gözlenip değerlendirilmesi, bireysel farklılıklarının ve becerilerinin aile ile paylaşılması (Bireysel Aile Bilgilendirme) çocuğun ilerleyen yaşamda daha güçlü adım atmasına öncülük etmektedir.

Okulumuzda yapılmış olan bu bilgilendirme çalışmaları ile çocukların gelişim ve yeteneklerinin hangi aşamada olduğunu daha yakından takip edebileceklerdir.

ekocim anaokulu
ekocim anaokulu

ÇOCUKLARIN KAZANIMLARI

* Çocuk yaşayan çevrenin bir parçasıdır ve bu dönemde kazandığı güven ve özerklik duygusu çevresini keşfetme ve o çevre üzerinde etkin bir denetim gücü kazandırır.

* Çoklu oyun gruplarına katılımları, kendine sosyal bir çevre oluşturması, o grup içinde bulunması, çocuğu daha mutlu eder. Çünkü ihtiyaç duyduğu bir çok deneyimi yaşıtları ile birlikte yaşar.

* Paylaşmayı, yardımlaşmayı öğrenir.

* Arkadaş grubu ile vakit geçirmenin keyfini ve mutluluğunu yaşar.

ekocim anaokulu
ekocim anaokulu

Çalışma Saatlerimiz

Ekocim Anaokulu

.

.

.

Copyright © 2018 | EKOCİM ANAOKULU | Tüm hakkarı saklıdır.   Desing by www.dusmedya.com